(262) 300 41 41

info@akademihastanesi.com.tr

D-100 Karayolu No:22-24 Yahya Kaptan Durağı

Ovacık Mah. Başiskele / Kocaeli

Sosyal Medya

Akademi Hastanesi  >  Haberler   >  Doç. Dr. Süleyman Karakoyun, Kardiyobahar Kardiyoloji Güncellemesi Toplantısı’nda

Doç. Dr. Süleyman Karakoyun, Kardiyobahar Kardiyoloji Güncellemesi Toplantısı’nda

Türk Kardiyoloji Derneği çalışma grupları tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen, Kardiyo-Bahar Kardiyoloji Güncellemesi toplantısı bu yıl da 7-10 Mart 2019 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Elexus Otel’de düzenlendi. Türk Kardiyoloji Derneği tarfından “6. Kardiyobahar Kardiyoloji Güncellemesi” toplantısında Akademi ailesi bünyesinde yer alan Kardiyoloji bölümü doktorlarından “Doç. Dr. Süleyman Karakoyun”sunum gerçekleştirdi.

Türk Kardiyoloji Derneği’nin düzenlemiş olduğu “6. Kardiyobahar Kardiyoloji Güncellemesi” toplantısında hastanemiz Kardiyoloji bölümü doktorlarından “Doç. Dr. Süleyman Karakoyun” Koroner Kalp hastalıklarında non-klasik ve potansiyel risk faktörleri konuşmasıyla toplantıya sunumları ile katkıda bulundu. Son bir yıl içerisinde yayınlanmış kılavuz değişikliklerin tartışılacağı teorikten pratiğe kılavuz oturumu ve kardiyoloji camiasında ses getiren çalışmaların sunulduğu toplantıda yer almaktan ve bu çalışmalara destek vermekten onur ve gurur duyuyoruz.

 

Hastanemizi bilimsel yönden ileriye taşımak  ve gerek ulusal gerek uluslararası toplantılarda ve yayınlanacak olan makalelerde üst sıralara taşımaya devam etmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Henüz Yorum Yok

Bir Mesaj Bırakın