(262) 300 41 41

info@akademihastanesi.com.tr

D-100 Karayolu No:22-24 Yahya Kaptan Durağı

Ovacık Mah. Başiskele / Kocaeli

Sosyal Medya
Akademi Hastanesi  >  Tıbbi Bölümler  >  Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Akademi Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümü, insan vücudunda hastalık, kaza veya doğumsal anomalilere bağlı oluşan şekil bozukluklarında vücudun her hangi bir parçasının form ve fonksiyonlarını eski haline getirmeye çalışmaktadır. Akademi Hastanesi uzman doktorla çalışarak Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında en iyi hizmeti size sunmayı amaçlamaktadır.

Plastik Cerrahi, kişinin görünümünü değiştirmek amacıyla yapılan ameliyatların tümüdür. “Plastik” sözcüğü, eski Yunancada “şekil verme” anlamına gelen “plastikos”tan türemiştir. Plastik cerrahi ameliyatları, yüzyıllar önceki Hindistan ve Roma uygarlıklarından bu yana uygulanmaktadır.

Estetik Cerrahi / Rekonstrüktif Cerrahi Nedir?
Estetik cerrahi, vücudun normal yapılarının, kişinin görünümünü ve kendine güvenini artırmak amacıyla yeniden şekillendirilmesi için uygulanır. Ancak asla zamanı geri çeviremez; yeni bir “siz” yaratamaz. Sadece görünümünüze ve kendinizi iyi hissetmenize olumlu katkıda bulunabilir.

Rekonstrüktif cerrahi ise, vücutta doğumsal ve gelişimsel bozukluklar, travma, enfeksiyon, tümör veya başka hastalıklara bağlı olarak oluşan anormal yapılara, normale yakın görünüm ve işlev kazandırmak amacıyla yapılan ameliyatları kapsar.

Estetik

Yüz Estetiği

Kepçe kulak

Yüz germe

Saç ekimi

Burun Estetiği

Göğüs Estetiği

Vücut Estetiği

Mezoterapi

Rekonstrüktif

Yeniden Yapım ve Onarım Cerrahisi

El Cerrahisi

Yanık

Yüz Kırıkları

Diyabetik Yaralar

Karın Germe

Liposuction

Lazer Lipoliz

Botox Dolgu

Plastik Cerrahi Doktorlarımız

mkd-team-image