(262) 300 41 41

info@akademihastanesi.com.tr

D-100 Karayolu No:22-24 Yahya Kaptan Durağı

Ovacık Mah. Başiskele / Kocaeli

Sosyal Medya

  • Ultrason eşliğinde KARACİĞER BİYOPSİSİ
  • LP (teşhis için gerektiğinde) Beyin omirilik sıvısı alımı
  • Teşhiste ve tedavide bire bir etkili olan kapalı doku içi sıvı enjeksiyon Drenajları

Biyografi

Kocaeli’ye yıllardır hizmet veren AKADEMİ HASTANEMİZ ‘in üyesi olmak ve değerli bilim insanları , yıllardır tanıdığım kıymetli arkadaşlarımın arasında bulunmaktan onur duyarım.

Uz.Dr. Mahmut Güçlü 06.05.1950 Kırşehir- Mucur doğumlu, ilk okul,orta ve liseyi Kırşehir ve Kayseri lisesinde tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine başladım.

İlk iki yıl Hacettepe’de devamettim. Hacettepe Üniversitesinin başlatmış olduğu, ATATÜRK Üniversitesi Tıp Fakültesi aynı kadro ile devam ediyordu, kendi isteğim ve tercihimle oraya geçtim ve kalan beş yıllık süreyi orada tamamladım.

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ihtisası yaptım.Kars’ da 10 yıl hekimlik yaptım, Kırşehir ‘de iki yıl başhekimlik yaptım.Sonra Kocaeli’ye geldim, 27 yıl Kocaeli’de hizmetimden sonra emekli oldum.

42 yıllık deneyimli ve bilgi birikimlerimi saklı tutan hekimim. İstanbul Beyoğlu ANAMED HAN da ana merkezi bulunan KLIMİK derneği üyesiyim. Enfeksiyon Hastalıkları konularında sık sık yapılan seminerlere davet edilirim ve katılırım.

Emekli olmadan önce, yurt içi ve yurt dışı yapılan kongre ve seminerlere katıldım. Emekli sonrası yurt içi kongre ve seminerlere katılıyorum.

Eğitim
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi
Çalışma Günleri
PazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesi

Enfeksiyon Hastalıkları

mkd-team-image
Mahmut Güçlü
Enfeksiyon Hastalıkları
mkd-team-image
Yusuf Yazıcıoğlu
Enfeksiyon Hastalıkları