(262) 300 41 41

info@akademihastanesi.com.tr

D-100 Karayolu No:22-24 Yahya Kaptan Durağı

Ovacık Mah. Başiskele / Kocaeli

Sosyal Medya
Akademi Hastanesi  >  Haberler   >  Doğum gününde ikinci kez doğdu

Doğum gününde ikinci kez doğdu

Doğum gününde ikinci kez doğdu

Doğum gününde aracıyla yolculuk yaptığı esnada göğsünde hissettiği şiddetli ağrı nedeniyle Akademi Hastanesi’ne başvuran Tufan Kaya hastane personelinin başarılı müdahalesi sonucu tekrar sağlığına kavuştu

10 Mayıs Çarşamba günü arkadaşıyla birlikte yaşadığı Zonguldak’tan toplantı için İstanbul’a doğru yolculuk yaptığı esnada göğsündeki şiddetli ağrı sebebiyle gişelerden çıkarak Akademi Hastanesi’ne giden 37 yaşındaki Tufan Kaya, aracından inip acil servise yöneldiği sırada kalbi durdu.

HASTAYA ANJİYO YAPILDI

Kaya’ya 20 dakika boyunca kalp masajı yaparak adeta yeniden  hayata döndüren Akademi Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Farzin Jam hemen ardından Kaya’yı anjiyoya aldı. Tufan Kaya’ya stent takarak operasyonu tamamladı.

KAYA: HAYATA TEKRAR DÖNDÜM

İlaç sektöründe mümessil olarak çalışan ve kriz geçirdiği gün aynı zamanda doğum günü olan Tufan Kaya operasyonun ardından kendine gelir gelmez ilk olarak eşini görmek istedi. Yapılan müdahale sonrası sağlığına kavuşan Kaya: “Akademi Hastanesi’ne geldim ve yoğun bakımda doktorlarımızın gayreti ile tekrar hayata döndürüldüm. Akademi ailesine özellikle de başhekim Dr. Erhan Uysal, yoğun bakım direktörü Uzm. Dr. Naim Çelik, ve Kardiyolog Uzm. Dr. Farzin Jam’a  çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Henüz Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.